Atak „globalnego ocieplenia”

niska_temperatura
Mroźno

Zgodnie z ogólnymi zapowiedziami szczytu klimatycznego ONZ w Durbanie za oknami mamy problemy z globalnym ociepleniem i właśnie dlatego temperatura w nocy może spaść do -32oC. Jak na razie na oszustwie nazwanym „globalne ocieplenie” zarobił Al Gore (były wiceprezydent USA) Dzieki inwestycji w przedsiębiorstwa produkujące zielone technologie jego fortuna sięgnęła już ponad 100 mln USD.

Tekst zamieszczony w Radio Szczecin ONZ alarmuje oraz zamieszczony na onet.pl

Jeszcze w latach siedemdziesiątych klimatolodzy debatowali nad zagrożeniami wynikającymi z nadmiernego… oziębiania się klimatu Ziemi. W ciągu niespełna dwudziestu lat doszli jednak do wniosku, że to efekt cieplarniany grozi katastrofą. Obie grupy naukowców łączy jedno ? są sponsorowani przez państwo. Są opłacani tak hojnie, że gotowi są zapomnieć o podstawowej naukowej prawdzie: ochłodzenie i ocieplenie następują po sobie, ponieważ klimat ma charakter zmienny.

Co „globalne ocieplenie” oznacza dla mieszkańców budynków? Na pewno na jego skutek mamy do czynienia ze znacznym wychłodzeniem mieszkań znajdujących się na poddaszach i mieszkań szczytowych co jest szczególnie niebezpieczne dla osób starszych lub małych dzieci..

Bardzo niska temperatura oraz trzymający wiele dni mróz to idealny moment dla awarii wodno-kanalizacyjnych. W szczególności na uszkodzenia narażone są rury na zewnątrz budynku, rury w piwnicach, na strychach lecz nie tylko. Poza instalacją wodno-kanalizacyjną na uszkodzenia narażone są zamki i drzwi

Właśnie przy bardzo niskich temperaturach mieszkańcy budynków zazwyczaj próbują wyregulować temperaturę grzejników co niejednokrotnie prowadzi do uszkodzenia zaworów, które były nieużywane od kilku lat.

Należy również pamiętać o zamknięciu wszelkich okien w piwnicach ponieważ to przez piwnice przechodzą rury szczególnie narażone na pęknięcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.