Szanowni Państwo,

   REPORT Nieruchomości – działa na rynku nieruchomości od 2005 roku i swoim zakresem działalności obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz zarządzanie nieruchomościami. Jesteśmy zespołem osób, które powiązała wspólna branża i zainteresowanie rynkiem nieruchomości. Posiadamy długoletnie doświadczenie zawodowe ponieważ zarówno właściciel firmy jak i współpracujące z nami osoby również wcześniej związane były z branżą nieruchomości w innych firmach, także korporacyjnych.
   Zajmujemy się również regulowaniem stanu prawnego nieruchomości, oraz służymy doradztwem inwestycyjnym i finansowym. Klienci wskazani przez nas wybranym doradcom kredytowym są zwolnieni z dodatkowych opłat związanych z opieką doświadczonego doradcy.
   Zajmujemy się sprawami złożonymi i skomplikowanymi, na które firmy korporacyjne nie zwracają uwagi lub zajęcie się nimi staje się dla nich nieopłacalne.

W 2010 roku nawiązaliśmy współpracę z kontrahentem chińskim i świadczymy usługi dla naszego partnera z Dalekiego Wschodu. Dlatego też poszukujemy obiektów, gruntów, mieszkań, apartamentów do sprzedaży lub wynajęcia w Warszawie, Łodzi i okolicach chińskich centrów handlowych w całej Polsce. Naszym atutem jest możliwość porozumiewania się w języku chińskim. Świadczymy także usługi w zakresie negocjacji kontraktów w języku chińskim niekoniecznie związanych z branżą nieruchomości.
Drugim obszarem działalności jest zarządzanie i administrowanie nieruchomościami. Uważamy, że podstawą prawidłowego działania jest spojrzenie lokalne na zarządzaną nieruchomość. Nikt nie zna lepiej potrzeb właściciela niż on sam, a żadna struktura korporacyjna nie zapewni prawidłowej obsługi nieruchomości. Dlatego też współpracujemy z podwykonawcami, którzy czują się odpowiedzialni przed właścicielami nieruchomości i zależy im na stałej współpracy.  
skanuj0002Obsługujemy nieruchomości o dowolnej powierzchni użytkowej, a formę i zakres współpracy z naszymi Klientami  ustalamy po zapoznaniu się ich oczekiwaniami.
Dążymy do jak najlepszego przepływu informacji pomiędzy właścicielami i użytkownikami nieruchomości respektując ich oczekiwania np. w zakresie doboru podwykonawców remontów.                                                                              

Posiadamy licencje zawodowe oraz ubezpieczenie OC związane bezpośrednio ze świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania (administrowania) nieruchomościami.

Jeśli zainteresowaliśmy Państwa naszą oferta zapraszamy do kontaktu.

Z wyrazami szacunku Marek Olszewski